Я все ще чинила опір, але вже не могла не дивитися на їхні члени. Вони вмирали від бажання трахнути мене. Коля - це мій брат - сказав, що він буде перший трахати мене, але один з хлопців сказав, що кровозмішення несе серйозні наслідки, і хоча Коля з розуму сходив, він був досить обережний. Він допоміг іншим розвести мої ноги і тримати їх, поки один з них лягав на мене. Я подивилася на цього хлопця і не повірила своїм очам: він посміхався і навіть спробував поцілувати мене. Я плюнула йому в обличчя.

Хлопці сльнее розсунули мої ноги і притиснули їх до підлоги. Я відчула, як його член увійшов в мені, і він почав рухатися, поступово прискорюючи темп. Мені було боляче, але його це не хвилювало. Через кілька секунд він скінчив, потім інший ліг на мене. Він трахкав голі бабусі мене досить довго, мені все ще було боляче. Потім він скінчив прямо в мене. Коля виглядав засмученим. Потім він сказав іншим хлопцям, що буде трахати мене в зад. Він перевернув мене на живіт, а інші тримали мене, поки він вводив член мені в зад.

Я була вся мокра від сперми, і це йому вдалося. Коли він почав - було дуже боляче, але поступово біль зменшилася. Його друг заліз під мене знизу і вставив свій член мені в піхві, так вони трахкали мене вдвох. Я відчувала, як обидва члени труться один об одного. Я заволала обом, що кінчаю. Я ні про що не думала, мені тільки хотілося, щоб вони трахкали мене все сильніше і сильніше.

В один момент я зрозуміла, що їх було четверо, коли у мене виявилося ще два члени в роті ... Я мало не втрачала свідомість. Я репетувала, але не чула себе. Потім я відчула, що вони закінчили майже в один момент, і я - теж скінчила. Я сіпалася, плакала, стогнала. У мені все тремтіло і тремтіло. А хлопці ще довго продовжували гвалтувати мене, змінюючи позиції і змінюючись один з одним місцями ...