Ця історія сталася зі мною, коли я вчився у восьмому класі. Тоді, після останнього уроку, коли я збирався вже йти додому, мене зупинила моя предподовательніца з алгебри. Вона була низького росту, тендітної статури, у неї була маленька груди. Її звали Наталя Василівна. «Ти в курсі, що у тебе виходить двійка з алгебри?» - Запитала вона. Я відповів їй, що в курсі і запитав, як можна

Цю двійку виправити. Вона сказала мені йти за нею.

Ми зайшли у великий кабінет інформатики, вона закрила на ключ за нами двері. Я підійшов до її столу, вона підійшла до мене, провела по моєму тілу рук ой, обійшла навколо мене коло, і потім пристрасно поцілувала мене в губи. Ми досить довго дуже пристрасно цілувалися, вона люто смоктала мій язик і стогнала від збудження. Потім вона присіла навпочіпки і розстебнула мені ширінку і дістала мій великий стоїть член.

Спочатку вона почала дрочити його, дивлячись мені в очі, а потім почала смоктати його. Вона глибоко його заковтувала, облизувала головку, проводила язичком по яйцях ... Потім я посадив її на стіл, зняв з неї кофту, розстебнув ліфчик, і звільнив її крихітну груди. Груди у неї була навіть менше, ніж у моїх ровесниць, що навіть трохи мене збуджувало. Я почав лизати її соски і чув її приємний протяжний стогін, схожий на муркотіння кішки.

Потім зняв з неї вузькі штани, що обтягують її вузькі стегна, зняв трусики і розсунув їй ноги. Я засунув свій член прямо в її маленьку голену щілину, і почав довбати. Це тривало хвилин 15, протягом яких вона встигла кілька разів кінчити. Потім вона остаточно залізла на стіл, і стала на карачки. Я заліз до неї на стіл і на чал трахкати її в анал по-собачому. Я ретельно довбав її в попу, як останню суку. Потім я злякався від шереху.

З підсобки вийшла вчителька інформатики молодших класів, я навіть імені її не знав. Вона була теж молода, з короткою зачіскою, виглядала пізда кінчає відео трохи симпатичніше, ніж Наталія Василівна. Але я продовжував довбати свою математічкі, як ні в чому не бувало. Я помітив, що друга вчителька не просто стоїть і спостерігає: вона почала масажувати свої груди і праву руку вона опустила собі в трусики.

Одним кивком голови я запропонував їй до нас приєднатися. Вона різким і швидким кроком підійшла до мене, я тільки встиг злізти з Наталії Василівни, як до мене підійшла випадкова свідок і поцілувала мене в губи. Ми цілувалися як голодні неандертальці, потім я розділ її, смів одним рухом всі папери з головного вчительського столу, посадив її на ньому і розсунув їй ноги.

І почав лизати її солодко-солону кицьку. Вона була не виголена, що дуже сильно мене збуджувало. Я лизав її клітор, а вона голосно кричала від захоплення. Потім я трохи її Поебав, і жестом попросив їх обох зробити мені мінет. Я стояв по середині класу, а вони стояли переді мною на колінах і по черзі смоктали мій член, як дві голодні кицьки.