Що мені залишається робити, як плюнути на руку, змочити анальний отвір, засунути туди кілька разів пальчики, розтягуючи його і готуючи для гостей. Взяти за стрижень і повільно сісти на нього, розслабляючи м'язи промежини, приймаючи його все глибше і глибше.

- «Молодець, гарна дівчинка», - дещо поблажливо промовив він.

- «То скільки в тебе мужиків було до мене, а?»

- «Поцілунок мене», - сказала я, нахиляючись до його вуст.

- «А тобі подобатися сперму ковтати. А то Ігор розповідав, що ти так у нього смоктала, що мені, прямо завидно стало », - абсолютно не насильство дівчат йдучи мені на зустріч, вимовив він, боляче стиснувши пальцями соски, і з силою потягнув їх вниз.

- «Мені боляче так», - з деяким почуттям образи вимовила я, не за фізичну біль, а зневага, з яким він вимовив попередні слова.

- «Ну, гаразд йди сюди. Дай я тебе поцілую, думаю, ти виправишся і будеш слухняною дівчинкою », - вимовив він, притискаючи мене до себе і цілуючи в губи.

- «Я люблю тебе, тільки тебе», - шепотіла, обсипаючи його обличчя поцілунками.

- «А я думаю, куди ви поділись. А ви ось де. Не набридло тобі Ніна трахатись? Цілу ніч тебе, мужики мали, і знову продовжуєш. А попка у тебе клас », - вимовила вона, торкнувшись пальчиками сідниць, викликавши на їх поверхні безліч дрібних« мурашок ».

- «Ніночка, яка ти чутлива просто жах. Думала, що я богиня сексу, а виявилося, це далеко не так », - продовжувала вона гладити мою попку, просовуючи руку між нашими тілами, пестячи мою мокру, розпалену промежину.

- «Вітінька, я не хочу, щоб вона нам заважала, скажи, щоб вона пішла», - тихо шепочу йому на вушко.

- «Світла, попести Ніночку», - у відповідь на моє прохання голосно промовив він.

- «Заспокойся мила, я хочу, щоб тобі було добре», - тихо шепнув мені.

І ось її губки, язичок пестять попку, Витин член, а пальчики проникають в піхву, смикають клітор. Я знову повністю розкрита, оголена і зовні і внутрішньо. Не проходить і трьох хвилин, як я, задихаючись, починаю охати, тремтіти і розряди оргазму трясуть моє тіло.

- «Яка ж я все-таки розпусна жінка», - промайнуло в голові, бачачи, як мене повертають на спину і Світлана, розставивши ноги ставати над моїм обличчям, а Витин незадоволений мною член, відвівши трохи вбік тканину трусиків, входить в неї.

Мені чудово видно, як його мокра, лискуча ...
головка то з'являється, то ховається у волохатих джунглях, як по волосікам починають текти виділення. І раптом вона вискакує і притискається до моїх губок. Я тільки встигаю розкрити їх, як потік сперми вивергається на мене. Губи жадібно обхоплюють плоть, пристрасно починають вичавлювати останні крапельки з неї. А Світлана судорожно тертися вологим, волохатим піхвою про мою груди, а коли Витин член покинув ротик, про особу, змушуючи пестити її промежини. Але це тривало не довго, оскільки невдовзі вона видала протяжний стогін, затремтіла і виплеснула порцію рідини мені на обличчя, притулившись до нього промежиною, перекривши доступ кисню. Її жорстке волосся боляче дряпали ніжну шкіру обличчя, розмазуючи виділення на його поверхні. І нарешті, вона знесилена впала на мене.