Через мить вона допомагала мені одягти знайдену нічну сорочку, прикрити голе тіло, спуститися сходами, так як самої у вертикальному положенні знаходитися було дуже важко. Мене хитало, як п'яну, не було ніяких сил. Їли стояла на ногах. Так, так погано після спиртного я ніколи ще не відчувала. Було абсолютно байдуже, що про мене скажуть або подумають, мені було страшенно погано.

- «Світла, чому мені так погано?», - Жалісно запитала, тупо дивлячись на свою нижню білизну повішене сушитися вчора ввечері, висить на мотузці і омивається мрячить дощиком.

- «А ти це у милого запитай, підемо, я тебе вмию. Кинув жінку напризволяще, не стежить за нею, не контролює "

- «Де тут можна попісяти?», - Не впізнаваним мені голосом промовила я.

- «Так, от за сараєм, а то в туалеті ще провалишся», - посміхнулася вона, сидячи мій стан.

І ось задерши поділ сорочки, широко розставивши ноги, підтримувана Свєтою під руку, за сараєм я спорожняють сечовий міхур. Коли остання крапля впала на травичку, з моїх грудей вирвався подих полегшення:

- «Ой, як добре»

- «Ось бачиш, все пізнається в порівнянні»

Дрібні крапельки дощу витвережували пестили тіло, а пара ковтків терпкого вина пробуджувала потяг до життя.

- «Ніна, я зараз у сусідки позиці чогось міцнішого, а ти посидь тут під навісом», - сказала вона після того, як вона допомогла обмити моє тіло прохолодною, цілющої водою.

Сильно заперечувати її ідеї я не стала і села під навіс в очікуванні подружки.

- «Тітка Ніна, ну як настрій», - почула голос поруч з собою.

- «Та нічого, жити можна», - тихо промовила я.

- «Де це ти вчора був. Я приїхала до тебе, скучила. Думала, ти будеш радий, а ти », - зі сльозами сказала, звинувачуючи у всьому Віктора.

- «Я так тебе чекала вчора»

І тут мабуть, щоб він мене пожалів, щоб я в його очах здалася ще більш нещасною, вимовила:

- «Я вагітна від тебе. Приїхала, думала порадитися з тобою, що далі робити, а ти ... »

- «Звичайно, народжувати. Ой, як я хочу, що б ти від мене народила », - не секунди не вагаючись, промовив він.

Я нічого не відповіла, а тільки плакала, а він, обійнявши мене, ніжно пестив, заспокоюючи:

- «Все добре буде, от побачиш»

Але я знала, що на наступному тижні зроблю аборт і забуду про це всім, як про страшний сон, але я навіть не могла собі уявити, як він загорівся ідеєю мати від мене дитину.

- «Ні, Вітя, я хотіла народити від тебе дитину, але ти мене зрадив зі Світланою, зрадив мене. Якщо зараз ти мене покинув, то, що буде далі? », - Вимовила я з повною впевненістю у справедливості й переконливості моїх слів.

- «Ну, ти мені теж зраджуєш. Он сьогодні чотирьох прийняла, а коли я до тебе прийшов, то ти мене прогнала. Сказала, що хочеш спати. А потім, коли пацани приходили, то ти їм віддавалася, спати не хотілося. Та ще й як, куди вони хотіли, туди й давала, вони всі від тебе без розуму. Та ще ти в них і перша жінка, позбавила їх невинності », - з деяким роздратуванням у голосі сказав він.

Для мене здало зрозуміло, чому ласки вночі були такі ніжні і недосвідчені, ця неприборкана і невгамовна пристрасть. Мене мали по черзі відразу кілька чоловіків. Та ще й незайманих, які вперше мали жінку.

- «Ну, мені це подобається, що ти така. Чим більше тебе трахкають, тим я тебе більше хочу », - вимовив він, тягнучи мене в сарай.

- «Вітя, мені погано», - слабо чинячи опір, вимовляю я.

- «Не треба, не знімай з мене сорочку»

- «Я хочу бачити тебе голою»

- «Ну, не треба. Мені соромно, раптом Світлана зараз перейде »

- «А я думав, у вас вже інтимних таємниць немає», - вимовляє він, знімаючи з мене сорочку через голову і кидаючи її на підлогу, захоплюючи мене слідом за нею.

- «Вітенька, тільки не лягай на мене, а то мені погано»

- «Ну, давай сідай тоді не мене»

І ось стоячи на колінах, розвівши руками сідниці, насаджують на стирчить кол. Там все сухо, не підготовлено для злягання.

Член чіпляючись об стінки пробирається всередину, викликаючи неприємні відчуття в промежині.

- «Що не подобатися, мастила немає, а ти його поцілунок спочатку», - бачачи, все це вимовляє він.

І ось схилившись над ним, приймаю розпаленими губками його плоть, цілу, пещу яєчка, вкриті жорсткими, кучерявими волосками. Цей аромат коханого, молодого тіла, страх будь виявленої Світланою за цим заняттям, роблять свою справу, і незабаром двочлен секс бажання починає опановувати мною. Почуття ниючий тяжкості поступово наповнює низ живота, стулки піхви відкриваються, розкриваючи вхід до печерки насолоди. Промежина ставати вологою, ручка мимовільно стосується губок, пестить їх, шукає клітор, починає ніжно смикати його, викликаючи в усіх своїх членів приємну знемогу і тихий хтивий стогін з грудей.

- «Ну, гаразд вистачить, давай, йди сюди»

Довго мене просити не довелося і ось член легко проникає вглиб животика, пестить, танцює всередині. Його пальці стискають сосочки, тягнуть їх, захоплюючи мене вниз. Його рот жадібно пестить груди, покусує сосочок, стискає його зубками, викликаючи стогін, стогін, змішаний з почуттям болю і хтивості. Я притискаю ще сильніше його голову до грудей і ніжно шепочу:

- «Милий, я твоя і тільки твоя. Роби зі мною що хочеш ... »

Пальчик лізе в анальний отвір, намагається проникнути всередину.

- «Мені так неприємно, не треба так», - трохи не вирвалось у мене з грудей, але я під час спохопилася.

Але він ще сильніше тисне на сфінктер і пальчик знехотя, поволі занурюється у черево, приносячи мені не малі страждання.