Я не знав де взяти гроші і просто відбіг за дерева і став чекати думаючи, що маму скоро отпустят.Маму посадили на лавку, компанія за столиком як зазвичай гамірно і весело гула, розпиваючи горілку і граючи в карти.

- Ну що, час вийшов, його або тебе?-Дивлячись на маму запитав Митяй.

Мама мовчала. Митяй повернувся до пацану, лет19, на прізвисько Діскау, який славився, тим що перший полішал невинності всіх місцевих дівчаток.

- Ну що Діскау раз'ебать треба, давай первий.-сказав Митяй.

Діскау встав взяв за руку мою маму і повів її за дерева. Вона мовчки, покірно пішла за ним. Він зупинив її біля місця, де зазвичай трахкали дівчаток. Там стояв ще один стіл без крамничок. Він притягнув її до себе і почав цілувати її в губи і мацать груди, мама слабо пручалася. Він опустив лямки сукні мамі на руки зняв з неї бюстгалтер, відкинув убік і вп'явся в красиву мамину грудь.Она ледве чутно скрикнула. Він опустив їй руки, плаття впало на землю. Він поклав її на стіл задерши їй ноги зняв з неї труси і викинув їх. Стоячи з боку і цілуючи їй груди він зупустіл їй руку в промежину.

Вона відразу ж здалася і була здобута, важко дихати. Він растегнул ширінку, там вже давно стояв потужний молодий член, повернув їй

голову на бік і з у постачанням почав гвалтувати гарну жінку в рот. Вона була повністю підкорена і з любов'ю отсасивала гарний член. Натрахавшісь в рот, він зайшов їй поміж ніг, взяв їх у руки і вставив їй в кицьку. Я був ошелешений, моя мама закинувши голову голосно стогнала, а її гарне тіло звивається по столу, на Діскановском члені. Через 10 хвилин він у неї скінчив. Він застебнув ширінку, дозволив їй одягнути сукню, взяв за руку і повів до всіх.

- Класно трахается пацани.

Він передав її следуюшего. Той не був так чемний, довівши її до першого вподобаного йому дерева, поставив її у цього дерева на рак і трахнув на рак. Перед тим як кінчити він повернув її поставив навпочіпки, як повію, і кінчив в рот.

Хтось вже збігав у магазин за дешевим маргарином за наказом Мітяя, з ним він її і трахнув в жопу. Далі їй дали відпочити і налили горілки. Потім десь до трьох її розігрували в карти і трахкали разом з іншими дівчатами. Ну а під кінець її взагалі мали хто хотіли gjhyj мами і як хотіли. Дівки їй давали лизати свої кицьки. Разів зо три її трахнули хором. Вона писалася кілька разів. Трахкали в жопу поки вона не обгадився. Останнім підійшов Митяй, вона перед ним стояла гола на колінах, він взяв її за волосся і задер їй голову, вона в мотлох п'яна і затраханая дивилася на нього з широко розкритим ротом, готова зробити все, він нахилився плюнув їй в рот і сказав:

- Тепер у розрахунку.

На вулиці вже світало. Мама пішла похитуючись гола додому. На стежці стояв я з піднятим у сквері сукнею і капцями. Порушення моє било через край. Я поставив її на коліна і дав їй в рот. Вона навіть і не думала після такого траха чинити опір. Я швидко кінчив і повів її додому.

Після цього випадку вони ще кілька раз дерли її у сквері, але мені пощастило більше, я її трахкав кожен день.