Ця історія прізошла в старі добрі дев'яності роки в далекому сибірському місті зі мною і моєю мамой.Било це в ті часи, коли процвітали районні підліткові угрупування, в яких панували наркоманія, пияцтво, розпуста і злодійські поняття.

Мені тоді було 14років і я був далекий від цих бід того часу, тому що дуже любив свою маму і вважав її добрим ангелом, який завжди мене зберігає і в усьому розуміє. І звичайно ж я завжди її слухав, так як сильно боявся її засмутити.

Жили ми з нею тоді в двоем. Батько нас давно кинув, а мама ніяк не могла знайти собі нового чоловіка. У неї було багато кавалерів, її завжди запрошували в кіно, театри, ресторани. Але вона завжди поверталася додому пізно вечорами зовсім трохи п'яна, але весела й бадьора, за дуже рідкісними винятками, коли звичайно ж, за її словами, вона ночувала у подруг.Она у мене була красивою, стрункою жінкою середнього зросту 39 років, з приємним, чарівним обличчям і довгими, до плечей, волоссям, які акуратно завжди були зібрані в гарний хвіст. У неї була витончена фігура, дуже ніжна, прекрасна груди третього розміру, осина талія, хороша, соковита попка й дуже жіночні, класні ніжки.

Отже: був дуже теплий серпневий вечер.Я вже давно підготувався до завтрешнім уроків у школі і влаштувався перед телевізором дивитися матч улюбленої футбольної команди. Мама прийшла з магазинів і готувала ужін.Я з великим задоволенням вболівав за своїх гра була дуже цікавою, але раптом зайшла мама пртянула мені гроші і сказала, щоб я сходив за хлібом.

У магазин було два шляхи: через скверик, місце збору місцевої підліткової компанії і в обхід по вулиці, в три рази длінней.Я не міг не додивитися молоді пісі фото з заду матч і рвонув через сквер. Я звичайно ж знав, де знаходиться столик, за яким збирається щовечора велика компанія до тридцяти осіб. Де постійно панує гуляння і повний розпуста. Були там і кілька дівчат, яких давним давно всіх уламала і растрахалі і кожен вечір розігрували в карти.

Я посторался непомітно обійти це місце, але хтось із пацанів мабуть пішов відлити, побачив мене і я тут же почув:

- Гей йди сюди, ти що ховаєшся?

Тікати було марно, в одному районі жівем.Я підійшов і почув до болю знайоме:

- Є гроші? Нука підемо до пацанам.

Пацани запитали те ж саме, я вирішив збрехати, так як точно знав, що у мене відразу все заберуть.

- Ти відповідаєш за свої слова-запитав мене Митяй, місцевий лідер.

- Відповідаю-відповів я.

До мене підбігли двоє пацанів, схопили мене за руки і за ноги, перевернули і стали трясти. З моїх кишень зрадницьки випали гроші на хліб.

- Ти що нас тут за лохів всіх тримаєш-посміхнувся Митяй.

- Проотвечался і потрапив на великі бабки-додав він.

Вони ще годину мені пояснювали, який я погана людина і як гидко я з ними вчинив. Раптом з лісу вийшла моя мама. Вона була в легкому літньому платті трохи нижче колін і в красивих, літніх, жіночих тапках.

- Що тут відбувається-сердито запитала вона.

- Він нам грошей повинен, він обізвав нас всіх тут лохами і повинен компенсувати моральну шкоду, що ми не люди чи що?-Пояснив Митяй.

- І скільки?-Запитала мама.

- Ну по літру на кожного, для нормальної компенсації.

Вся компанія з приблизно двадцяти пацанів і трьох дівчаток стояли і ображено дивилися на мою матір.

- Так я вас у міліцію всіх здам зараз-не витримала мама.

- Ага а ми його до приїзду міліції в жопу трахнемо, а потім скаржтеся розказуйте всім наздоровье, як ми його дівчинкою

зробили-парирував Митяй.

Для мами це був важкий аргумент, вона відразу расстерялась і здалася.

- Скільки-здавленим голосом запитала вона.

- Десять штук, нам на сьогодні вистачить забутися.

- Добре я зараз принесу-сказала мама.

- Ні, не ти, а він, хай відповідає за свої слова, а ви з нами посидьте почекаєте, та не всю ніч, а тридцять мінут.Не принесе, проведете з нами ніч, повинен же нам сьогодні хтось відповісти-Митяй явно володів ситуацією.