Зараз мені 24 роки і я люблю коли мене жорстко трахкають, але починалося все не так. Коли мені було 14 років, мене перший раз поимели друзі мого брата. Я тоді ще й не розуміла, що від мене хочуть.

Було це літо, я поїхала в село до своєї бабусі, а повезти мене повинен був брат, але мабуть йому дуже хотілося займатися сексом (того дня він познайомився з якою - то повією), відправив мене зі своїм другом на машині. Коли ми від'їхали від міста, Андрій (так звали одного) зупинився і сказав, що зараз під'їдуть ще його друзі і нам треба їх почекати. У машині було дуже жарко, він зняв з себе футболку і запропонував мені теж роздягнутися. Я почервоніла і відмовилася.

Він вийшов з машини, не було його досить довго, повернувся він із задоволеним виразом обличчя (зараз я розумію, що він накурився травички) і почав голі дівчата 16 років мене лапати, помацав мою кицьку, пограв з клітором, підняв футболку і почав розглядати мої груди. Я не опиралася, мені чомусь стало дуже цікаво. Тут під'їхали його третій друзів, Андрій вийшов з машини, недовго поговорив з ними і відкривши мої двері витягнув мене на вулицю:

- Ну все, сучка, доведеться тобі нас розважити, - з люттю в голосі промовив Андрій.

Всі розреготалися і повели мене вниз від дороги, в ліс.

- Чуєш, Андрюха, - почав один з його друзів, - вона ж сопля зовсім!