Я йшов дамою після новорічній вечірці. Я був п'яний, Струд стояв на ногах, і не розумів. Не далеко від дому мене зупинив незнайомий мені чоловік. Перед ним розтанув молодий симпатичний хлопчик, який практично нічого не розумів, погано розуміючи що з ним роблять. Він взяв мене і поволік. Я навіть не зрозумів, що відбувається. Перехожі бачили як чоловік підійшов до молодого, симпатичного хлопця і потягнув його кудись. Я погано пам'ятаю як мужик завів мене в квартиру. Там він мене завів у спальню і розділ. Я навіть не пручався. Потім він одягнув мене в наряд снігуроньки і поклав на ліжко і став всувать свій член мені в рот. Я випльовував, але він продовжував і через хвилин п'ять я мимоволі став смоктати. Я був дуже п'яний так що просто тупо смоктав його член.

Потім він задер поділ мого плаття снігуроньки і став мене тупа трахкати в попу. Таким образам він мене просто згвалтував, зробивши з мене дівчинку. Вранці я прокинувся і довго не міг зрозуміти, що відбувається, де я і чому я в жіночому Белі. До мене підійшов незнайомий мужик, по роках він був приблизно з моїм батьком. Він дав мені похмілля. - Ти тепер не хлопець, а дівчинка! - Що? Та хто ти такий? Пішов ти. -Хто я? Я той хто з поганого хлопчика зробив, добру й слухняну «дівчинку». Тепер ти моя мила Підр. І ось що я тобі скажу подивися суду. І він увімкнув телевізор, там був я, мене там трахкали як повію, я сосала член у цього мужика. Хміль пройшов, голова протверезів, хоча похмілля давала голі чоловіки про себе знати, голова боліла. -І чого ти хочеш? Що ти хочеш то мене? - То чого я хотів то тебе, я вже отримав, і ти не скаржився коли я тебе трахкав. - Ні ви мене згвалтували і вам це так просто не пройде! - Так? І що ти зробиш дівчинка? Заявиш що тебе згвалтував чоловік? То йди я тебе не тримаю. Та куди я насправді піду, в жіночій білизні, згвалтований, і ще цей відео компромат. Він зауважив, що я нервую і боюся. Та я боявся щоб про все ніхто не дізнався, боявся цього чоловіка, боявся того, що він міг тепер зі мною зробити. - Та ти права моя «дівчинка» тепер ти в моїх руках. І якщо ти не будиш мене слухатися, то ти знаєш що може статися. Фото і відео будуть в інтернеті, в інституті де ти вчишся, і де ти живеш. Так що подумай трохи краще! Він мене спіймав і не міг нічого вдіяти.