Макс все ще сидів приголомшений, наша гостя пішла полоскати холодною водою, я вийшов слідом за нею, допомогти їй підмитися. Вийшов з парильні Макс. Він з цікавістю розглядав красиве тіло Тані. Там було на що подивитися, стройненькая ніжки, ...
круті стегна, красива біла дупа, не велика, але дуже гарні груди. Ніде немає ні крапельки жиру, ні слідів целюліту.

- Хлопчик, підходь, чіпай, користуйся, все це твоє на сьогоднішній вечір .- Тетяна прилягла спиною на лавку, широко розставивши ноги. Максим стояв уперши погляд на чудесну картину, як завжди навколо піхви у моєї знайомої все було акуратно подбрітой, її кицька вже заклично сочилася соком.

-Поцілунок мене туди, ти сьогодні будеш першим. Про оберігання думати не треба. Починай, я не можу чекати ....

Макс став на коліна перед цією квіткою, і вп'явся в нього поцілунком. Я став потихеньку мастурбувати його пісю, вона миттєво налилася і скам'яніла,

Максим щосили обробляв Танін щілину мовою, дівчина вже завелася, і тепер вона майже встромляла голову хлопця собі в піхву. Але ось вона потягнула хлопця на себе, Максик приліг на дівчину, я допоміг його хуйку визначитися з напрямком, Таня секс 22 роки і 14роки задерла ноги на поперек Макса і стала задавати темп рухів. Губи хлопця облизували грудей партнерки. Щоб не нудьгувати, я намилив руку і став розробляти анальну дірочку нашої Танечки.

Через кілька хвилин тіло Макса стало напружуватися, я вставив йому в попку палець, і почав потихеньку масажувати простату, для повноти відчуттів, Максим натурально загарчав від задоволення, і ще через кілька хвилин хлопець рясно кінчав.

-Давай ближче до мене, - командувала Таня, - я візьму в рот.

Макс встав рачком над головою дівчини, і вона прийняла в себе залишки сперми.

Я змінив Макса на нижній половині тіла Танечки. Я вже знав, що Тані дуже подобається грубе злягання, мій член різко рухався у всю довжину всередині піхви, мої руки м'яли пишні сідниці дівчини, Макс, вже збудився по-новій і заганяв від душі в ротик. Накочували хвилі оргазму, ось ще, ще, останні рухи, Танечка, розумниця, вона відчула, що я зараз закінчу, і напружила м'язи піхви, створюючи поліпшені