Чудово - відповіла я - сподіваюся хлопчики ви мене не розчаруєте, оскільки Я дуже ненаситна дівчинка, і щоб втамувати мою спрагу мені знадобитися набагато більше вашої сперми, ніж я отримала тільки що - і посміхаючись я попрямувала до дивана.

-

- Анечка, сонечко, тут нам більше робити нічого. На дивані нам чотирьом буде тісно. - Сказав Олег.

- В спальні у моїх батьків велике ліжко, там нам буде де розвернутися.

- Чудово - відповіла я - люблю простір.

Олег пішов першим, показуючи нам куди саме потрібно йти. Ігорьок взяв мене на руки, я ж обняла його і весь час поки він мене ніс я цілувала його вушко і шийку. «За таку галантність потрібно буде віддячити йому по-особливому» - подумала я, хоча толком ще й не придумала як. Антоша йшов позаду поїдаючи мене своїм поглядом.

Як же це прекрасно - відчувати себе бажаною, вгамовувати пристрасть одразу кількох чоловіків, відчувати себе в їхній владі. Я відчувала себе хтивої самкою, готової віддатися будь-якому самцеві який мене забажає. І усвідомлення того, що вже через мить мною будуть мати цілих три самці, зводило мене з розуму.

І ось ми на місці. Олег був прав, ліжко у його батьків була значних розмірів. Я навіть подумала, що було б дуже цікаво підглянути що вони тут роблять ... а може бути і прийняти участь ... Тепер я давала волю своїй фантазії ... «Цікаво було б спокусити Олежкіного папочку, як би він на це відреагував ...» - промайнуло у моїй голові.

Але фантазії фантазіями, а біля мене стояли цілком реальні хлопці з цілком реальними намірами. Поки вони роздягалися до гола, у мене було кілька секунд щоб оцінити їх по гідності ... вірніше оцінити їх порушені гідності. Я з радістю для себе ще раз зазначила, що у мого хлопця (Олежика я вважала своїм хлопцем) найбільший член серед всіх трьох. «А мені пощастило з ним подумала я». У Антоша та Ігорка члени були приблизно однакові. Я вирішила віддати ініціативу в руки моїх чоловіків, нехай самі вирішують що зі мною робити, я ж буду втілювати їх фантазії в реальність.

Першим до мене підійшов звичайно ж Олег. Я лежала на спині, заклавши руки за голову і весело йому посміхалася.

- Іди до мене мій солодкий - поманила я його.

Нічого не відповівши, він підібрався до мене, присів на коліна і акуратно підняв моє коротеньке платтячко до пупка. Далі він ніжно провів своїми долоньками від моїх стегон до колін, і трошки розсунув їх. Після цього він нахилився до мене і став цілувати мої ніжки у самих моїх яєчок, але не торкаючись їх самих. Це було настільки несподівано для мене, що видала стогін на який не думала що здатна. «О Боже, я навіть і не мріяла про такі пестощі ... Не дивлячись на своє збуджений стан він вирішив подарувати мені свою ласку».

- Олежка ... милий ... я тебе люблю! - Майже прокричала я, впиваючись своїми пальцями в простирадло.

- Я теж від тебе без розуму Аннушка - прошепотів він, і став цілувати мій живіт і пупок.

Повернув мене зі світу мрій у реальність Антоша, він підклав під мою голову подушечку і став наполегливо запихати свій член в мій рот. Ігор же просто взяв мою руку і поклав на свої яєчка. Я жадібно прийняла Антошин агрегат і стала його смоктати, голі дівчата баня моя права рука лягла на його попу, лівої я вже подрачівал член Ігоря, а Олег тим часом закинув одну мою ніжку собі на плече і, наслюнявів вказівний палець став пестити колечко мого ануса.

Зізнаюся чесно, я була сильно збуджена, і моєму члену вже було тісно в мініатюрних трусиках, так що його голівка вже вибралася назовні. Забавна напевно картинка ...

Тим часом Антон з Ігорем стягнули з мене платьеце. Ігор став над моїм обличчям так, що б я могла смоктати його член і почав методично трахать мене в рот ... Та саме трахкати, так як міньет я це назвати не могла. Я склала свої губки щільним кільцем, щоб він отримав максимум задоволення, руками я обхопила його ноги.