Привіт всім, сьогодні я розповім як я трахнув свою учілку.Но почну по порядку, мені 15 років, живу я невеликому містечку. Справа була так: Я тоді навчався в 9 класі і в нас була класна керівниця вчителька російської та літреатури, на вигляд їй років 48-51, зріст приблизно 185, толстовата, але цицьки гарні, і попка так класно рухається коли вона йде повз мене ... Вона носить окуляри, але не завжди, в принципі вона не така сука як звичайні училки, вона нормальна. Як - то раз ми писали диктант з російської і я його завалив, а він сильно впливав на мою річну, що мене дуже турбувало. Через пару днів після цього, мені після фізри передали що вона мене викликає до себе після уроків. Я прийшов до її кабінету, він був не великий, з овальні столом посередині, шафою біля стінки, а праворуч стоячи розкішний білий диван.

Я зайшов, вона каже: ти знаєш що ти неполучітся хорошу оцінку в році за диктанту?

Я відповів: так знаю, але зможу вже нічого виправити.

Вона: а якби в тебе була можливість виправити, ти б виправив?

Я: Звичайно.

Вона: ну тоді вважай що утебя є така можливість.

Я: а що потрібно зробити?

Вона мовчки встала і підійшла до дверей і закрила її на ключ.Сказала мені сісти на диван, сівши поруч зі мною.

Вона: Скажу тобі прямо - мій чоловік дуже рідко став виконувати подружній обов'язок, і мені не вистачає сексу, якщо ти хочеш до кінця школи мати з російської та літератури п'ять, то будеш повинен трахати мене кожного разу коли я тебе попрошу, ти згоден? - Запитала вона гладячи мене по коліну.

Недовго думаючи, я відповів: Так.

Вона: добре, тоді приступимо.

Я почав роздягатися, і вона теж почала. Ми повільно наближалися один до одного, і пристрасно поцелавалісь. Далі я ліг на неї, і м'яв її м'ясисті цицьки. Потім я сів на диван і вона сіла на мене. Нарешті-то я лапнул її за її прекрасну велику Попков. Вона стала повільно спускатися до мого члену, і почала його дрочити, потім взяла його в рот, і з старанням смоктала. Потім ми помінялися позами, і я вилизав її солодку кицьку. Повернувши її до себе попкою, я зібрався вже сунути її в пизду свій хуй, як вона сказала: мені вже набридло туди, давай в попу! Почувши це я напрво свого дядька Сема, до неопрацьованою анал.

Вилизавши його до повної чистоти, я спробував сунути туди палець, але було занадто вузько, і запитав: у тебе немає змащення? Вона відповіла: Візьми в нижньому ящику.

Взявши мастило, я змастив її попку, і почав розробляти пальцями, потім повільно і точно приставивши хуй до її жопе, увігнав по самі яйця. Вона голосно зойкнула від болю і задоволення. Далі дер їй як останню повію, кінчав у рот, тягнув за соски, сильно дівчата і розмір члена щипав за м'ясисту жопу. Через 2 години ми звалився один на одного. Відпочивши півгодини, я почав одягатися, і вона сказала мені: за диктант я теб поставлю п'ять, а ось річну, ти будуешь заробляти в пятніцу.Поцеловав мене взасос ми попрощалися. Такі траханья продовжиться до кінця школи, а на випускному я її таємно подарував дуже дорогий вібратор, вона мене поблагодарла і сказав що не забуде такого учня ніколи ....