як з села з нею крім нас ніхто більше не спілкувався (а ми спілкувалися з нею тільки через гроші). Увечері ми пішли в троем в сусіднє селище за бухлом.Когда ми пропили всі наші гроші, а точніше Леніни, вирішили випити ще, і пішли тинятися по деревні.Зашлі в сарай до нашого знакомому.Там сиділа велика компанія "сільських збоченців" (ми їх називали так, тому що вони розводили дурних дурочек на трах). З цієї компанії було тільки 2 нормальних человека.Саша-мій хлопець , Андрій-моєї сестри (тільки на літо звичайно ж). Ми випили трохи ще і пішли гуляти з нашими хлопчиками, Олена йти з нами відмовилася, тому що їй сподобався один з хлопців.

Не багато погулявши, ми Повернулися і побачили таку картину:

Наша подруга стояла раком гола, один їй давав в рот, інший її ебал, а третій тримав її одежду.Аріна закрічла (моя сестра): що ви робите виродки! Один з трахальщіков сказав: так цієї бляді подобається =).

Ми спробували їй допомогти, але ці ебирі крикнули Саші та Андрію: заберіть своїх повій або ми теж ними займемося, нам давно хочеться їх виїбати.

Ми стали спостерігати за процесом оргії.

Олену поставили на коліна і почали давати їй у рот по черзі, вона заковтувала їх члени по самі гланди, водила мовою по стовбуру члена. малолітні дівчата вони навіть примудрилися засунути два члена в її маленький рот. Незабаром вони нарешті їй у рот і на обличчя.

- Ну що сука, сподобалося? зараз ти отримаєш ще задоволення.

Вони поставили її на рак обхаркалі всю жопу, Ленка навіть не чинила опір (напевно їй насправді подобалося це приниження)

Вони всадили їй у жопу, Олена закричала пекельним стогоном. А ми дивилися на неї і на душі було важко, бридко і гидко (принаймні у мене), тому що я не могла допомогти своїй подрузі, а Аріна стояла і ржала, і почала сосатся зі своїм хлопцем.